KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13878120
nr 1387 8120
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Blandteknik, Signerad, blomsterstilleben, 22x13cm, yttermått inklusive ram: 33x24cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:08:58
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann